Červen 2012

Schizophrenic #

26. června 2012 v 18:59 | Nickyna

Zámek zvaný škola.

18. června 2012 v 22:24 | Nickyna |  Photo

Závislost.

15. června 2012 v 23:16 | Nickyna |  Úvahy

Každý večer se těším na to hnusné šedivé ráno,co se každým dnem ukazuje jako první snímek v mých ospalých očích. Těším se,protože mám proč. A také se můžu umodlit,ať už ta bolest přestane a já nebudu muset každé ráno říkat,že do té školy prostě nepůjdu a nebudu koukat do zrcadla na můj ošklivě vyčerpaný obličej. Druhé já,těší mě.
Vyčistím si zuby,odlíčím ušmudlané černé oči a znovu jim dám zabrat černou dávkou líčidel,hodím na sebe pár kusů oblečení,které už ani v létě není potřeba,zpracuju neposedné vlasy a pomalu ale jistě vyrážím stejnou cestou do školy jako každý den. Ano,zase pozdě.
V šatně se otáčím sotva na patě,ale stějně se musím zastavit ,otočit a podívat se,zda jsou tam boty,které si tam každý den přeju,aby tam ležely. Spokojeně jdu nahoru,ale v duchu mi přebíhá na čele myšlenka,zda to tak chci. Vždyť přijdu do třídy a zase mě přepadne ta krutopřísná bolest . .
Myšlenku se snažím hodit někam hodně daleko,aby se mi nevracela a nekazila mi celý den. Zbytečně.
Vcházím do třídy plné zvědavých lidí,kdo další se ještě dokutálel do školy 14 dní před koncem roku. Nemůžu nepřijít do školy ovšem z úplně jiného důvodu. Stačí mi jeden pohled a jsem tam,kde jsem byla,tedy v celých už pár dobrých i špatných týdnech. A také mi stačí jedna pitomá hodina,abych seděla jako duchem nepřítomná,bylo mi na zhroucení a slzy jsem utlačovala v úzkých cestičkách,které už se chtěly roztrhnout.
A stejně mi to nedává smysl. Nebo dává ?
Člověk,který je můj nejlepší kamarád. Není to kamarád,ale někdo mnohem,mnohem víc. Cítit k někomu lásku,kterou jen tak nemůžete odevzdat je fakt vyčerpající,sdílet s člověkem více pocitů,než co řeknete bližším kamarádkám,být spolu skoro na každém kroku,dokud jsme spolu. Nejde toho člověka nemít v srdci zarytého jako neobyčejné srdíčko v lavičce a dívat se na něj normálně. To nejde. Proč bych se měla stydět za to,co cítím a neříct to na plnou čáru ? Dívat se na sebe jako ten nejzamilovanější pár je vážně amazing ale následky potom už moc uchvacující nejsou. Cítit tu bezmoc,že spolu dva lidé být nemohou kvůli našemu zvláštnímu postoji je přímo zdrcující.
_
Držet tě za ruku je další náplň do mého občas nudného života a jsem neskutečně ráda.Uvnitř se dusím vlastními myšlenkami,jak bych si nejradši nafackovala a řekla ''SAKRA STOP''. Říct to nemůžu,jsi jako droga,kterou potřebuju k životu,ale přitom bych se jí měla co nejdřív zbavit kvůli jisté závislosti. Pozdě.

N.

14. června 2012 v 17:57 | Nickyna |  Photo

Konečně ''dovolená''

3. června 2012 v 19:22 | Nickyna |  Diary
Zdravím v tento deštivý nedeštivý večer.
Musím říct,že jsem si zase dlouho žádný víkend tolik neužila. A také,že mi dlouho nebylo blbě.
Ať pijete nebo nepijete - dokážete si představit situaci,když nepijete žádný alkohol,připijete se naposledy minulý rok o letních prázdninách,od té doby nic a najednou pomalu po roce střílíte od boku a vaše hlava ztrácí pojem o neodvážném postoji. Pouze oslava narozenin. Jsem ráda,že nepatřím mezi tu dnešní generaci a jsem třeba podle někoho divná.
Takže zase třeba někdy za rok. Né,díky .. jsem ráda za moje nechutenství.
A teď už k zítřku. Konečně jsme se všichni dočkali a jedeme se školou naposledy na rozlučkový třídeňák.
Těším se jako malé dítě spolu s jednou slečnou a už se vidím na vlakovém nádraží. Takže do středy se tu neukážu.
Nejspíš můžete čekat fotky z výletu,protože s mojí oblibou fotím vše,co mi pod okem zajímavé přijde.
A když jsme u toho focení,kdybyste se podívali a líbila se vám má stránka nebo byste o někom věděli,můžete se přidat k mé skupině. Byla bych vám neskutečně vděčná ♥.
(klik na ikonu f)

Přípravy jak fyzické (jedeme na hory) tak psychické (vždy něco leze na nervy) probíhají v plném proudu,sbaleno krom ranních věcí už je a já už jen čekám na tu chvíli,kdy se osmělím a vyžehlím kudrliny a bude to vše,co je potřeba.
Mějte se tu hezky,snad se tam někde nesvalím po nějaké stráni až dolů zpět do nížin :)

N.

Bohužel to bylo focené ještě předtím,než jsem se rozmyslela,že tam dám ještě dvojnásob věcí ..

Věřte mi,neznám nic lepšího než se po ránu rozvalit na houpačce a chytat ranní paprsky.

Thanks for watching !*