I'm .. disappointed.

17. dubna 2011 v 22:23
Ahoj všichni.
Dneska už jsem příšerně unavená a budu ráda,když neusnu ve sprše,takže dneska tu jen jsem na skok,abych Vám přišla napsat,že Vám nejspíš zítra popíšu můj další víkend. I když nebyl nějak extra zajímavý.
Jsou lepší dny a to hlavně když je lepší nálada. Ano,hodně jsem se nasmála za tři dny,ale někdy ani nevím a nejsem si jistá,jestli je ten smích vůbec pravý a dokážu se upřímně smát. Ano,bohužel narovinu říkám,že mi v posledních dnech ani moc není do smíchu,ale snad se to spraví. Potřebovala bych více dní volna a nejen víkend a potom zase do školy.
Ano,za chvíli už tu budou /konečně :D/ prázdniny,ale ještě to trochu potrvá a já musím napravit co nejvíce známky a do toho mám nervy ze zítřejší zkoušky na taneční školní akademii s roztleskávačkami. Choreografie hotová,ale je to narychlo.
Je to rychlý,nevíme kde nám hlava stojí a nebyl čas. Jsem z toho uplně nervní a do třetice všeho tentokrát špatného ještě jeden problém mi v hlavě dělá neplechu .. ale nějak se pokouším na to nemyslet. I bez lásky jde život dál a někdy je i lepší být volná ;)
Doufám,že alespoň vy se na zítřek těšíte když ne já. Dobrou noc - Nicky. <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Thanks for watching !*