Weekend !!

18. března 2011 v 21:55 |  Diary
Ahojte lidi !! :) Dneska byl docela konečně zase povedený den,protože se nějak vše vyřešilo a já můžu být zase klidná :)
Myslím,že kamarádky mají všechny zůstat pohromadě a konečně jsem zase pohromadě se všemi a máme všichni klid.
Mám takový myšlenky a myslím,že v nich nejsem sama,že se to ted' do téhle doby vážně nehodí,aby se někdo hádal.
Je jaro,za chvíli začne léto nač si neužívat ? ;) Měli bychom si uvědomit,že už nejsme malí a že už bychom se měli chovat normálně. Ano,všichni se chovali v tuhle dobu normálně,ale já čím jsem starší,tím víc se měním.
Ano,uvědomuju si,že jsem se změnila,ale to,že se člověk jednou za čas změní,tak za to opravdu nemůže. A už vůbec ne za to,když místo do lepšího do horšího postoje. Víte,když ale máte kamarády kteří vás prostě mají rádi takoví jací jste,tak je to nejlepší,protože totéž vy děláte také pro ty kamarády. ♥
Den ve škole kromě hodiny dějepisu (strašně nudnej předmět) uběhly rychle a po 6 náročných vědeckých hodinách jsem šla s dobrým pocitem domů. A proč ? Protože je pátek a je konečně víkend ! .. Vždycky se na ten úžasný den ta těším.
Né,že bych byla nějak typ holky,která chodí po diskotékách - vůbec. Ale spíš mě těší to,že si můžu v klidu odpočinout,nemusím se připravovat do školy,můžu si lebedit v posteli a můžu dlouho v sobotu spát.
Ano,soboty jsou dobrý ;P Vstávání je ve 12 v poledne a já mám snídani .. Typická Nickyna že.
Ted' už si jen půjdu napustit vanu,chvíli tam pobudu a půjdu to asi zalomit :D
Už jen ze sebe potřebuju dostat ten hnusnej smrad z cigaret → Fuj. Nesnášim,když jdu na chvíli pokecat s kamarádkou na bowling a potom přijdu domů a ten pach se táhne za mnou. Dělá se mi z cigaret špatně a ještě tim natáhnu :D :/
Hnus... ! Jinak aby to nebyl samotný text,přidávám bezvadný typ vlasů .. ♥

áá ... Připomíná mi léto .. ♥ tímto Vám přeji dobrou noc a zítra se dočkáte fotky =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Thanks for watching !*