Dobrohrozný den.

14. března 2011 v 17:31
Ahoj )) Musím hned říct,co vlastně znamená ten divný nadpis.
Ano,takový opravdu byl dnešní den. Byl zprve docela dobrý,zajímavý a dobře naladěný,ale jakmile jsem si po čtyřech hodinách začala připouštět,že mám ještě 4 hodiny před sebou,nebyla jsem zrovna dvakrát nadšená.
Víte,když za sebou máte osm hodin,není Vám nejlépe a ještě k tomu s tak nudnými hodinami jako je matematika z toho dvě hodiny pracovních činností,kde ted' zrovna máme práce se dřevem a trávíme ted' ''pracka'' v dílnách.
No,dopadlo to výborně už jen proto,že mi to moc nejde (přeci nechci být truhlářka :D) a nebaví mě to a potom to taky tak dopadá .. sluchátka v uších,u toho řežu dřevo na dřevěnou myš a mám z toho úplně skvělej den !! :D :/
Ještě lepší bylo když jsem si chvíli položila ruku na stůl,opřela jsem se a nějaký talent mi hodil pilník na prst ;D.
Bylo to velice záživný ! Co se týče dne ve škole,tak to docela šlo až na čtyřku z matiky kterou jsem teda mít nemusela,ale spravila to jednička z kontrolky z češtiny .. :) alespoň to mi spravilo náladu a taky že se nám odložila písemka.
Jo,ted' jen odpočinek,naučit se na v. ke zdraví a jen si spravit náladu ... <3 sice nevím čím,ale tak snad mi jí někdo večer spraví .. :) Hlavně mi pořád strašně chybí ségruška .. ♥ :'/

Takový znuděný dítko,co neví co dělat no :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Thanks for watching !*