Divný mínění o lásce.

1. března 2011 v 19:42 |  Diary
Ano,psala jsem,že už tu nebudu,ale dostala jsem ještě šanci se sem dnes dostat.
A především jsem si nemohla vzpomenout o čem jsem tu hlavně dneska chtěla napsat.. a už vím. Vzpomněla jsem si na to,že jsem chtěla napsat o tom a zároveň si postěžovat jak je to ted' obecně s láskou. Nechápu to. Vlastně ted' nechápu nic.
Jak se ted' každý k lásce chová a tak. Nebo spíš ona,co nám provádí. Říkala jsem si,jak je možné,že tento začátek roku je s láskou tak krutý a vlastně vztah co vztah se rozchází =/. Mám hodně kamarádů,kteří měli vztahy a byli šťastní.
Ale ted' neslyším nic jiného než jen pláč,vidím jen smutek a cítím to chladno,jak je každý sám. Prostě se každý rozchází ani neví pomalu proč. Vlastně od celého vztahu plyne důvěra a ta když není,tak je to v háji. Když vám někdo nevěří,co potom dělat ? No a tot' otázka. Nikdo to neví a tak radši řekne nebo napíše své drahé polovičce že bude lepší když se rozejdou,že jejich vztah už nemá žádnou cenu a že by se jen trápili. Nejvíc je špatné a smutné to,že lidi si nedávají naději,nechávají jí umřít a nechtějí ty chyby napravit. Vím,někdy to nejde,ale podle názorů a co tu slyším se to dá napravit uplně v pohodě,ale ovlivnil nás hrozně svět internetu a lidi už spolu vlastně ani pořádně neumí komunikovat. Rande se ted' už většinou (většinou,ne všichni,někdo je ještě normální a ví co dělat správně) domlouvají po celosvětovém ''facebooku'' a na jiných sítích. Tím prostě nemyslím všechny. Taky tu jsou ještě ti,co jsou moc šťastní,mají se rádi a nemají problémy,ale taky jsou ti,co se rozcházejí stále. Zrovna dnes zklamal mojí kamarádku jeden kluk úplně bezdůvodně a ještě k tomu smskou. Též jsem na tom stejně i já. Před měsícem jsem zažila rozchod,který hodně bolel a taky se to dalo napravit,ale jaksi nám nedal šanci,abychom to spolu nějak napravili. Holt musím jít dál a vyplout zase zpátky ze dna na zem. Co si o tomto příspěvku myslíte vy ? Taky si myslíte že je toto období o zklamání ? .. nebo jste šťastni .. ? Každopádně všem přeju hodně štěstí :) Nicky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Thanks for watching !*